Ceny leteniek

ceny leteniek
letenky cena

Na stránke seagleair.sk nájdete aktuálne ceny leteniek. Vyhľadajte si aj vy najlacnejšiu ponuku letenky na domácom trhu. Cestujte lacno do svojich obľúbených destinácii. Ceny leteniek sa aktualizujú každý deň. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a neváhajte si objednať lacné letenky u nás.

Od čoho závisia ceny leteniek?

Cena letenky nemusí byť vždy konečná. Skúsení cestujúci vedia, že k cene letenky leteckej spoločnosti sa väčšinou platia dodatočné poplatky. Medzi najznámejšie sú poplatky za palivo a letiskové príplatky.

Samozrejme na trhu nájdete letenky aj za pár eur. V snahe zaplniť voľné miesta, letecké spoločnosti ponúkajú letenky lacne. Tieto ponuky sú naozaj výhodné. Nemusíte sa báť žiadnych podvodov. Letecké spoločnosti sa často predháňajú s čo najlepšími ponukami.

Letisková daň je druhá najdražšia po cene letenky. Poplatky platíme za letiskové, odletové, príletové alebo bezpečnostné dane. Tieto poplatky sú rôzne v letiskových spoločnostiach. Zvyčajne sa ceny pohybujú okolo 20 až 70 eur.

Palivové poplatky si spoločnosti účtujú ako rezervu na nepredvídané navýšenie nákladov za palivo. Väčšinou sú úzko naviazané na destináciu, kam cestujete. Ľudia sa nevyhnú ani servisným poplatkom. Online letenky majú polovičné poplatky oproti klasickým letenkám.

Papierová forma letenky tiež nie je zadarmo. Preto sú najvýhodnejšie letenky online. Určite každá cestovná kancelária má z letenky nejaké zisky. Letenky elektronickou formou sú oveľa lacnejšie ako papierovej podobe. Preto nečakajte a objednajte si letenky online na našej stránke. Cestujte skoro zadarmo do celého sveta so Seagle Air.

Akciové ponuky
Populárne destinácie