Získaj letenky lacne

letenky lacne
lacne letenky

Pred príchodom lowcost (nízkonákladových) leteckých spoločností nikto nevedel, že letenky už získate doslova za pár centov. Radi by ste sa dozvedeli, ako získať letenky za čo najnižšiu cenu? Stačí sa riadiť našimi pokynmi a garantujeme vám, že už nikdy viac neprerobíte pri kúpe letenky. Hlavne sa riaďte mottom: ,,Buď flexibilný a nemeň svoje pôvodné plány.”

Prvý základným pravidlom je schopnosť prispôsobiť svoje plány so stratégiou nízkonákladových leteckých spoločností. V podstate musíte predvídať cenu letenky a neriadiť sa radami svojich blížnych. Samozrejme lety, o ktorý je obrovský záujem, majú cenu letenky oveľa vyššiu. Väčšinou sú to lety pred sviatkami (Veľká noc, Vianoce...), do destinácii počas dovolenkovej sezóny (hlavne v strede letného obdobia) alebo lety do cieľových miest pred dôležitou udalosťou (napr. nejaký športový zápas). Vaša výhoda je založená v naplánovaní cesty dopredu a následne striehnuť na výhodnú kúpu letenky.

Letenky lacne a výhodne!

Cena letenky býva dosť nevyspytateľná. V jednu hodinu stojí letenka 1 euro a o ďalšiu hodinu už je letenka drahšia o pár desiatok eur. Jedine, čo vám môže do toho skočiť, je nejaká udalosť, ktorá vám skríži vaše plány. So zmenou dátumu alebo letu si môžete siahnuť hlboko do vašej peňaženky. Poplatky za zmenu sú naozaj drahé. Tvoria jedny z najväčších príjmových kategórii lowcost spoločností. Pri každej leteckej spoločnosti sa oboznámte s ich pravidlami. Niekedy sa vyplatí kúpiť novú letenku ako zmeniť svoj let.

Ak máte problém ohľadom letenky, kontaktujte svoju leteckú spoločnosť. Najbežnejšie problémy sa vyskytujú s chybami v rezervácii letenky a dobookovaním ďalších doplnkov (batožina, športová výstroj...). Zmeny môžete vykonať aj samostatne a ušetríte opäť niekoľko eur. Najlacnejšie sa skontaktujete cez internet, poprípade zavoláte do call centra.

Akciové ponuky
Populárne destinácie