Letíme do Londýna

Hlavným mestom Anglicka je Londýn. Mesto, ktoré nech navštívite v akomkoľvek ročnom období, nemôžete si byť istý, že Vás tu zastihne krásne slnečné počasie. Typické zamračené, upršané počasie je preň charakteristické v každom období, či je jar, jeseň, zima, alebo leto. ponúkajú do Londýna najmä nízkonakladové letecké spoločnosti, ako napríklad Ryanair.

V Londýne sa nachádza niekoľko menších i väčších letísk. Niektoré sú vzdialené len pár kilometrov, niektoré oveľa viac. Celkový počet letísk, ktoré sa v Londýne nachádzajú je šesť. Ak si teda zakúpite letenky do Londýna, máte si z čoho vybrať. Ponuka miest, kde môžete pristáť je pestrá. Pokiaľ by ste chceli pristáť čo najbližšie k centru Londýna, vyberte si letisko London City, vzdialené od centra 11 km. Ide o letisko strednej veľkosti, kde na odbavenie cestujúcich je pripravený len jeden terminál. Medzi najrušnejšie letiská vo Veľkej Británií parí letisko Heathrow, vzdialené 22 km od Londýna. Letisko ponúka miestne lety, ale aj lety na dlhé vzdialenosti. Ďalej sa tu nachádzajú letiská, ktoré sú vo vzdialenosti viac ako 50 km od centra Londýna. Sú to letiská Geatwick, Southend, Stansted a Luton.

Možnosti je niekoľko. Nájdete tu luxusné hotely, ale aj lacné ubytovne. Všetko závisí len od finančnej situácie daného jedinca, a od jeho požiadaviek na ubytovanie. Ubytovanie v luxusnom hoteli tiež môžete získať za atraktívnu cenu, stačí využiť možnosť first minute, a hotel si objednať dostatočne skoro, v predstihu, kedy sú ceny oveľa nižšie, ako v prípade, že si objednáte ubytovanie len pár hodín pred príchodom. Ak teda chcete stráviť Veľkonočné sviatky v Londýne, objednajte si letenky a ubytovanie čo najskôr, kým je ich cena prijateľná.

Akciové ponuky
Populárne destinácie